Dış Ticaret | Sublime Group

Sublime Group olarak sizlere Dış Ticaret kulvarında uluslararası standartlarda sunduğumuz hizmetimiz hakkında web sitemizden bilgi alabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Enerji Sektörü

 


Enerji Sektörü

Türk sanayinin büyüyen güçlerinden Kostak Group olarak nitelikli insan kaynağı bünyesinde bulundurarak yılları aşkın sektörel deneyimimizden yararlanıp sürdürelebilirlik yaklaşımı çerçevesinde yenilikçi ürün ve çözümleri paydaşıyla buluşturmayı amaçlamaktayız.

Hidroelektrik santral projeleri regülatör, çökeltim havuzu, iletim kanalı, tünel, çelik iletim borusu, yükleme havuzu, cebri boru, santral binası ve kuyruk suyu yapılarından oluşmaktadır.

Üretim faaliyetlerini ticaret  ve sevkiyat  süreçleriyle destekleyen Kostak Group olarak Tezgah Üstü Piyasalarda ve spot piyasalarda aktif olarak işlem yapmaktayız.

Türkiye Elektrik Piyasası’nda faaliyet gösteren, başta hidroelektrik santraller olmak üzere tüm uzlaştırma birimlerinin üretim süreçlerinin ve ticari süreçlerinin yönetimini grup bünyesindeki ticaret ekikibimizle analiz etmekteyiz. Sınır ötesi (cross-border), tedarik ve dengeleme çözümleri geliştirerek, başta Dengeden Sorumlu Grup Modelleri olmak üzere Kostak Group, piyasaya yeni ürünler sunarak tüm piyasa paydaşlarına değer yaratmayı amaçlıyoruz.