E Ticaret

Kostak Group

E Ticaret

Kostak Group Gıda Sektörü

Kostak Group ürünleri Türkiye 'de uzman danışmanları ürün yönetimi konusunda uzman çalışan koordine, çalışan. gıda mühendislerimiz ve teknik servis ekibimizle bilinçli ve titiz bir disiplin hizmet sunmaktadır. Kostak Group olarak gıda setöründe kalite ve güven misyonu ile sunduğumuz Natural Goji berry web sitemizi sizlere sunuyoruz.

Natural Goji Berry Hakkında

Sertifikalı Goji Berry ürünleriyle uzun yıllar mesleki deneyimi ile bilinçli, güvenilir ve kaliteli üretime, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerine devam etmektedir. Kurulum amacı ülkemizdeki kaliteli ve niteliği yüksek bitki ihtiyaçlarını karşılayarak üretim standartlarını gözden geçirerek replikajlı üretim yapmayı sağlamaktır.

Goji Berry Nedir ?

Goji küçük yumuşak meyveleri olan 1,700 yıl boyunca Tibet'te üretilen çalı formunda bir bitkidir. Tibetliler yüzlerce yıl gojiden yaptıkları ilacı, böbrek ve karaciğer tedavisinde kullandılar.   

Mutluluk meyvası denilen goji, inanılmaz şekilde sulu ve tatlıdır. Tadı biraz yabanmersinini biraz da kirazı andırır. 

Her parçasında ayrı bir şifa vardır. Parlak meyvası yenilir. Yapraklarından, şifa kaynağı bir çay elde edilir. Yaprakları ve sapları aynı zamanda yağ kaynağıdır... Posasından ise güzellik kremi yapılır.  Kurutulan goji, kuru üzüm gibi tüketilebilir.

Aşağıdaki resimlere tıklayarak Süper Meyve web sitemize ulaşabilirsiniz.